Madis Teesalu

Madis Teesalu

Madis Teesalu on koolitusfirma N E K T A R asutaja ja koolitaja.

Olen teinud 20 aastat firmasiseseid ja avatud koolitusi ning treeninguid müügi, teeninduse, juhtimise ja meeskonnatöö valdkonnas. Selle aja jooksul on minu koolitustest osa võtnud üle 10 000 inimese. Teen ka individuaalseid coachinguid ning psühhoteraapiaid. Erinevatel klientidel võib olla ka isiklikus elus sõlmkohti, mida teraapiaga annab lahti harutada.

Koolitajana olen aga tegelenud juba üle kahekümne aasta. Kaalukam koolitaja roll sai küll võetud aastal 2001, kui asusin tööle Vain & Partneritesse. Enne seda töötasin Club Hollywoodi juhatuse esimehena ja Ekspress Hotline müügidirektori ning koolitusjuhina. Viimases jäi minu õlule kogu müügiorganisatsiooni väljaehitamine ning inimeste värbamine ning koolitamine.

Mul on magistrikraad Tallinna Pedagoogilise Instituudi kehakultuuri ja pedagoogika erialal ning olen lõpetanud Holistilise Teraapia Instituudi psühhoterapeudi eriala.

Koolitajana olen …
Madis Teesalu

  • otse ütleja. Minu meelest on valus ausus koolitusruumis igal juhul parem kui nõrkuste ja tegemata jätmiste eitamine. Alguses on valus, pärast on vähem.
  • ette näitaja ja tegema panija. Rollimängud ja treeningud on tegelik edasiviiv jõud ning vägagi efektiivne – läbi tegemine annab vajaliku kogemuse ning vilumuse.
  • lasen koolitustel inimestel eksida ning eksijatel tunda end seejuures väärtuslikena. Eksimus on kui väljakutse. Ka tegijad eksivad.
  • oman suurt tööalast ja isikliku elu kogemust – arvan, et tean, mida räägin. Mul on olnud võite-kaotusi-kõrgperioode ning kriise. Üks tõus just algas!
  • olen mänguline, vahel ka mõnusalt häbitu. Suudan värvikalt rääkida ja viia inimesi elu “äärealadele”.

Endast veel …

Madis Teesalu

Olen suur looduse fänn. Pea iga aasta käin Norras mägimatkal ning sealsetel lõhejõgedel taga ajamas kuninglikke lõhesid. Eestis on mu lemmikkalaks meriforell. Olen lõheliste püügis alustajatele-huvilistele ka kalagiidiks. Kireasjad on minu nõrkus.

Mulle meeldib väga ka jalgpall, sest see on põnev ja mänguline meeskonna koostöö.

Ülikooli kõrvalt töötasin noorte jalgpallitreenerina spordiklubis AEG.

Olen väga hästi kursis Eesti ööeluga. Pea 25 aastat olen töötanud undergroundmuusika DJ-na ja mul on kodus 5000 vinüülplaati ehk olen 100% andunud melomaan. Saan teha pidudel ja firmaüritustel huvitavaid djsette.

Olin 10 aastat ka üks ööklubi “BonBon”, restoran “Ö” ja kohvik “Spirit” omanikke.

Mind huvitab jätkuvalt psühholoogia ja õpin seda täiendavalt edasi.

Huvitun joogast ja tegelen hatha ning ashtanga joogaga.

Käin ka tihti seljakotiga reisimas, et oma akusid läbi „wow-efekti“ laadida.