NEKTAR Fishing

Sea trout fishing in Estonia is a very attractive activity, as it usually happens in nature spots with maginficient beauty. I am happy to invite you to places in nature where you most likely havent been before.

I myself have been fishing all my life catching all kinds of fish.  Sea trout is my specialty and I have been passionately fishing it almost 20 years. I am happy to share with you all the nessecary skills for succsessful sea trout fishing in a beautiful Estonia nature. Welcome!

Where?

All fisherman have their secret spots;)! We will practice sea trout fishing walking by the seashore in the water looking for special rocky areas and hidden bays.

I will organize also fishing tours to Norway. The nature there is powerful and the are very good rivers for trout!

To whom is it?

I organize private or group tours. I can guide you to find the best locations, advise you about the nessecary fishing equipment, share tips about observing the nature, weather and everything else that is needed to make the fishing trip succsessful. Good to note: the fishing specifications change according to the time of the year.

Everybody is welcome! You can be beginner who has been dreaming about fishing and wants to finally do the first step and you can be also experienced fisherman who is just looking for something different in a new location or just to share an experience together.

Investment:

The total price of the experience depends of the length of the time we plan for the trip. The transport is usually clients own if there are local clients.  Can be agreed upon.  If needed I can bring also extra equipment. It all depends what we plan, how many are in the group etc.

More info…

You can read my thoughts about fishing here:

http://www.kalale.ee/foorum/arutelu/8ED6?page=50

Here you can see some of my big catch over the yearsJ

http://www.kalale.ee/kasutaja/minu-galerii/2E5FF

Whats next:

Fishing trip to Norway 11-20.07 ja 17-24.08.2019. Join us!

Gallery

 • Kuupäev: 11-20.07 ja 17-24.08.2019
 • Asukoht: Kalapüügi väljasõit NORRASSE
 • Juhendaja/Korraldaja: Madis Teesalu (NEKTAR Fishing)
 • Maksumus: 800-1200 eurot (sõltub grupi suurusest)

Kalapüügi väljasõit NORRASSE

Sihtkohas Norras on väga ilus loodus koos võimsate hõbedaste tõusulõhelistega. See aasta hooaeg varajasem, kuna jõed juba avanevad. Mina annan kogu seal toimetamise info koos varustuse soovitustega ja olen giidiks kohapeal.

Suve esimeses pooles on jõgedes peamiselt lõhed ja suured meriforellid, sügise poole lisandub massiliselt väiksemat meriforelli. Minu isiklikud rekordid on forell 13,4 kg ja lõhe 15 kg, kuid otsas on käinud ja võitluses võitjaks jäänud suuremadki. Püük toimub spinningu ja lendõngega.

Kalapüügi väljasõit näeb välja järgmine:

 • läbi Soome autoga kohale ja nädala lõpus tagasi
 • ööbimine jõe kõrval kämpingus ja võib-olla mõne jõe saare peal telkides.

Kui oled kõvasti üle keskmisel tasemel kalanduses ja võib-olla isegi käinud juba Norras ning tead, mis Sind võib ees oodata, siis registreeri end ja tule kaasa!

Täpne hind kujuneb grupi suurusest ja transpordist.

Vaata ka pilte ning videoid meie Facebooki lehelt:

Registreeru väljasõidule

Meriforelli püük Eestis on igati atraktiivne tegevus, kuna tavaliselt toimub see looduslikult imekaunites kohtades. Saan Sind viia kohtadesse, kus Sa vaevalt enne käinud oled. Pühendan Sind oma lõheliste püügi 20 aasta avastustesse, kuigi muud kala olen püüdnud terve elu. Eestimaa looduse ilu on võrratu!

Kus?

Forelli püüame mere ääres liikudes kahlates. Otsime ägedaid kivikarisid ja avastame peidus lahesoppe.

Norra loodus on samuti VÄGA ILUS, seal kõik veel võimsam. Aeg-ajalt korraldan ka sinna reise sealsetele lõhejõgedele.

Kellele?

Saan nõustada selles nii personaalselt kui grupiti juhendades looduse jälgimisest, kalakäitumisest kuni varustuse, kohtade jne nippideni. Giidinduse huvilisi on käinud nii Eestist kui Soomest. Vastavalt aastaajale muutub ka püügispetsiifika.

Võid olla „roheline alustaja“ või keegi, kes vajab lisateadmisi või otsinud omi kalu juba piisavalt tulemusteta.

Mis maksab?

Täpsemad hinnad lepime kokku sõltuvalt päeva pikkusest. Transport on tavaliselt kliendi poolt. Vajadusel saan hankida juurde ka varustust. Määrab, mitmekesi me punast jahime.

Veel infot?

Jah, arutlen sellel teemal ka siin, Kalale foorumis – siin ja siin

Siit saad näha pilte mu saakidest – http://www.kalale.ee/kasutaja/minu-galerii/2E5FF

Kuhu läheme järgmisena?

11-20.07 ja 17-24.08.2019 läheme taaskord Norra. Tutvu lähemalt ja tule kaasa!

Tagasiside

Olen kalastellut viikonlopun Saarenmaalla ja piston Tallinnan tuntumassa Madisin kanssa. Hänellä on erinomainen paikallistuntemus ja ajantasainen tieto meritaimentapahtumista Viron vesillä. Luotettava ja oiken mukava kaveri!

Akseli


“Igal kalastuslool on oma lugu ja ajalugu, selle algus ulatub aastate taha, kui kohtusin koridoris oma tolleaegse naabri Viktoriga, ühel käeotsas kott kirjaga Vision ja teisel Loop.

Edasi liitsime oma kalal käigud ja jagasime kulud.

Muutused hakkavad pihta nagu ikka väikestest asjadest. Peale ühte Järvamaa forrelivõpsikut, kus harjutasime rullheidet, vibuheidet, põrkega heidet kivilt, puult ja enesehinnangult tuli Viktorilt idee võtta sellesse võsasse siiski spinningud ja neid meil ei olnud. Keegi tulihingeline (nagu me isegi) oli öelnud, et kõlbavad need ridvad ainult hernekeppideks. Sellega sai toidetud kalapüügi järel teist suurimat sõltuvust, nimelt püügivahendite ostmise sõltuvust.

Maailmapilt hakkas jälle laienema, oli imestamist ,mille kõigega ja mida rahvas küll ei püüa.

Merikafoorumi külastamine haakis kohe, kuid päris alla siiski ei andnud, sai tellitud lendõngele uus rull, sobiv nöör ja putukad ning möödunud rannahooaja alguseks oli õlg valus, ranne murtud ja kala polnud mitte näinudki.

Sügis algas spinningu ja Aapua lantide hankimisega, kala ei tulnud ikka, poest sai ostetud veel lante ja suurem kott. Jõuludeks olime kahe peale kahte kala näinud, tänud sellegi eest.

Kevadeks saabus vaikselt selgus, et miski pole selge, peale selle, et kala ei saa.

Siiski mõlkus koguaeg meeles, et püüda tuleb seal ja siis, kus püüavad need kes kala saavad ja siin tuleb tänada Madist.

Päev püüki koos hakkas puslet kokku panema ja lühendas teed kalani ja veel milliseni!

Sügisel läheb õpipäev kordamisele!”

Ivar


Annaks siis väikese tagasiside Madise koolitusele. Enne seda olin käinud merikal ca 6 korda. Olin esimene kellega ta käis ja mis juhtus saate lugeda Madise postitusest. Kala nägime.

Mulle kui algajale tema suhtumine ja jutt meeldis. Kogemusi ja teadmisi selles vallas tal jagub ja seda juttu oleks pidanud salvestama, et meelde ka jääks, sest huvitavat ja kasulikku infot tuleb väga palju ja seda ei pea ise temalt välja pigistama

Mõtlesin ka enne valmis, mida tahaks teada, aga muidugi selle aja jooksul unustasin paljud asjad, sest aeg möödus väga kiiresti .

Muidugi kõike saad ise ka õppida ja katsetada, aga kui oled vähe kärsitu ja tahad kiiresti skoorida, siis korra nädalas käies kalal ei pruugi see asi libedalt minna ja siis, kui satub tormine ilm lööd üldse käega ning päevad ka lühikesed. Samas teab Madis täpselt, et nt 15m/s läänetuulega pole selle tipu otsas suurt midagi teha, aga ca 10 km eemal põhimõtteliselt teises kohas tuulevaikus ja saad mõnusalt püüda. Ise oleks sellel ajal kodus olnud ja sajatanud ilma. Eks see kalasaamine ole kinni pisiasjades, millele ei oska algajad mõelda -tuulesuunad, kohavalik, landivalik ja paljud muud detailid, mida ei ole võimalik omandada ühe korra või ühe hooajaga vaid aastatega. Ja kuna mingile osale siinsetele ”tipp-püüdjatele” see elementaarne, siis minule see uus ja huvitav .

Ise jäin väga rahule ja soovin Madisele edu ning võimalusel liitun temaga ka edaspidi.

Ilmar


Tahtsin omalt poolt öelda – millega on ka Riho igati nõus  – et meie jäime küll igati koolitusega rahule ja loodetavasti jätkub Sul indu oma asja edasi ajada. Oleme käinud hiljem korduvalt merikaid jahtimas ja kokku oleme rohkem kala / kontakte saanud, kui varasema elu jooksul kokku ! Aitäh selle eest ! Nüüd jälgime pingsalt tuuli, hoovuseid, temperatuuri, mere reljeefi jne sh katsetame ka erinevaid lante / leech`e jne ehk et maailm on oluliselt avardunud. Oleme püüdnud nii Sinuga koos käidud vetel kui ka korduvalt uusi kohti avastanud. Paldiski poole pole veel jõudnudki J

On selge, et kõiki neid detaile üksi avastada on kordades keerulisem, kui ei ela rantjee elu ning ei ole võimalik iga päev kalastada. Ja alati on detaile ja nüansse rohkem, kui endal teada – pidev õppimine ja katsetamine on osa protsessist, mis kalapüügile vürtsi lisab. Aga nagu olümpiavõitjatel on treener ja taustateamid olemas, siis on ka igati hea, kui kohalikul kalamehel on võimalik kelleltki õppida. Sinu isiku näol on olemas vähemalt pädev kalamees, kellega saab konkreetset juttu ajada … ma ei kujuta hästi ette, kui ma võhivõõra kalastaja juurde hiilin keset püüki ja hakkan õpetust nõutama …. ilmselt maanduks järgmine vise landiga mu otsaees J Edukate merikapüüdjate ring on siiski suhteliselt „kinnine foorum“ ja samas ka täiesti mõistetav.

Ehk jaksu ja edu ning mine tea, äkki teeme II koolituspäeva veel, kui kevad käes – uus aastaaeg pakub uusi detaile, mida oleks hea parematelt õppida!


Kevadine koolituspaev toi ule kolmekilose ilusa hobekala

Parimat,
Mati


Galerii

Tule!

Nagu ütlus on: särjepüük-algkool, haugipüük-keskkool, forellipüük-ülikool. Tule ja saa Sinagi meriforelli püüdmises osavaks ning saa teada kohti, kus näkkab või kuidas näkkama saada. Konks sinna…J!

Saada mulle teade oma soovist ning võtan Sinuga peagi ühendust.

Kontaktandmed

Kontaktisik: Madis Teesalu

Aadress: Kõue 6, 11614, Tallinn, Harjumaa

Telefon: +372 501 5371

e-mail: madis [at] nektarkoolitused.ee

Rekvisiidid

Ärinimi: Mattias Konsultatsioonid OÜ

Reg. kood: 10808594 KMKR: EE100747043

Võta ühendust

Valik kliente, kellega olen varasemalt koostööd teinud:

Ehitus, tööstus

Eesti Energia, Merko Ehitus, Rautakesko, Veeseadmed, Laadur, Standard, Thulema, Arens-Mööbel, Asko/Sotka, Wallenium, Värvikeskuste Grupp, Puumarket, Ramirent, Vennad-Dahl.

Kaubandus, tootmine

Rademar, Kodulux, Ceres, Sandman, Suurtüki NK, Kalev, Balbiino, Prike, Altia Eesti, Horeca Service, Haljas, Hadler, Stora Enso, Ecco, Philip Morris Eesti, Farm Plant Eesti, Abestock, Sandoz, Tobaccoland, Boehringer, Tamrex, Hawaii Express, Microsoft, Aatrium, YEInternational.

Meedia, reklaam

Postimees, Presshouse, Eesti Ekspress, Päevaleht, Delfi, Trükiliit, Brilliant.

Muu

Tallink, Swedbank, Sampo Pank, Tele 2, Arco Vara, Falck Eesti, SP Transit Eesti, BIG, IT Grupp, Ravimiamet, Ergo Kindlustus, Hadler, Eesti Infokeskus, Silberauto, Elion, Elisa Eesti, Remedium

Sügis-talv 2014

Nevotex, Pärnu Vesi, Politsei- ja Piirivalveamet, 1Partner Kinnisvara, Koduekstra, Goldstar Eesti.

Talv-kevad 2015

Mecro, Eesti Töötukassa, Ramirent, Cherry Meedia, Ober-Hausi Kinnisvara, Nurmiko, Kultuurikatel, Vara Saeveski, Langeproon Inseneriehitus, Malmerk Fassaadid, BRP Keskus, Sportland, Nordecon Betoon, Oskando, MSC Estonia.

Suvi-sügis 2015

Eesti Energia, Käo Päevakeskus, Proekspert.

Sügis-talv 2015

Siseministeerium, Optimera Estonia, Fortum Tartu.

2016

Domus Kinnisvara, Optimera, Ekspress Meedia, PPA, 1Partner, Saku, Nordecon Betoon, Loomeinkubaator, Ecofleet, Harju Maavalitsus, Omniva, Krediidiinfo.

2017

Jaedisain, 1Partner, Nordecon Betoon, Viking Window, Wenden, Berendsen, Ecofleet, Autotest, Ambient Marketing, Majaspets Kinnisvara, Elecster Baltic, Tubli, Toman RJT, Loodusvägi, Aper Project, Hathor, Leier Pro, G4s, Nurmiko Hulgi, TextExpert Translation Agency, Iglusaun, Kaamos Ehitus, Kaamos Kinnisvara, Toidupank, ML Novator, Reimax Electronics, PPA, Bauhof, Hansapost, TV3.

2018

Töökeskkonna Haldus OÜ, Cleanteq Solutions OÜ, Titania Tõlked OÜ, Interlex Translations, PPA, Eesti Meedia, Kaamos Grupp, Ober-Hausi Kinnisvara, Nordecon Betoon, Moller Auto OÜ, Minu Rocco, Architectus, Semiir tantsukool, TLures, Filter, Uusmaa, Dominic, Casabella, BMW lammutus, Aisifer.

2019

Toode, Päästeliit, BMW lammutus, Skanton, Kaberland, Hathor, Mozaiik,
Altos teed, Loomeinkubaator, PPA, Andres Klaas.

Madis Teesalu

Madis on koolitusfirma N E K T A R asutaja ja koolitaja.

Koolitusfirma N E K T A R on oma kaubamärgiga küll nooruke ja loodud alles 2014 a suvel, aga sellest hoolimata on minu koolitajakogemus pikaajaline ning firmagi OÜ Mattias Konsultatsioonid toimetanud juba aastast 2001.

Olen teinud 17 aastat firmasiseseid ja avatud koolitusi ning treeninguid müügi, teeninduse, juhtimise ja meeskonnatöö valdkonnas. Selle aja jooksul on minu koolitustest osa võtnud üle 10 000 inimese. Teen ka individuaalseid coachinguid ning psühhoteraapiaid. Erinevatel klientidel võib olla ka isiklikus elus sõlmkohti, mida teraapiaga annab lahti harutada.

Koolitajana olen aga tegelenud juba üle kahekümne aasta. Kaalukam koolitaja roll sai küll võetud aastal 2001, kui asusin tööle Vain & Partneritesse. Enne seda töötasin Club Hollywoodi juhatuse esimehena ja Ekspress Hotline müügidirektori ning koolitusjuhina. Viimases jäi minu õlule kogu müügiorganisatsiooni väljaehitamine ning inimeste värbamine ning koolitamine.

Mul on magistrikraad Tallinna Pedagoogilise Instituudi kehakultuuri ja pedagoogika erialal ning olen lõpetanud Holistilise Teraapia Instituudi psühhoterapeudi eriala.

Koolitajana olen …
Madis Teesalu

 • otse ütleja. Minu meelest on valus ausus koolitusruumis igal juhul parem kui nõrkuste ja tegemata jätmiste eitamine. Alguses on valus, pärast on vähem.
 • ette näitaja ja tegema panija. Rollimängud ja treeningud on tegelik edasiviiv jõud ning vägagi efektiivne – läbi tegemine annab vajaliku kogemuse ning vilumuse.
 • lasen koolitustel inimestel eksida ning eksijatel tunda end seejuures väärtuslikena. Eksimus on kui väljakutse. Ka tegijad eksivad.
 • oman suurt tööalast ja isikliku elu kogemust – arvan, et tean, mida räägin. Mul on olnud võite-kaotusi-kõrgperioode ning kriise. Üks tõus just algas!
 • olen mänguline, vahel ka mõnusalt häbitu. Suudan värvikalt rääkida ja viia inimesi elu “äärealadele”.

Endast veel …

Madis Teesalu

Olen suur looduse fänn. Pea iga aasta käin Norras mägimatkal ning sealsetel lõhejõgedel taga ajamas kuninglikke lõhesid. Eestis on mu lemmikkalaks meriforell. Olen lõheliste püügis alustajatele-huvilistele ka kalagiidiks. Kireasjad on minu nõrkus.

Mulle meeldib väga ka jalgpall, sest see on põnev ja mänguline meeskonna koostöö.

Ülikooli kõrvalt töötasin noorte jalgpallitreenerina spordiklubis AEG.

Olen väga hästi kursis Eesti ööeluga. Pea 25 aastat olen töötanud undergroundmuusika DJ-na ja mul on kodus 5000 vinüülplaati ehk olen 100% andunud melomaan. Saan teha pidudel ja firmaüritustel huvitavaid djsette.

Olin 10 aastat ka üks ööklubi “BonBon”, restoran “Ö” ja kohvik “Spirit” omanikke.

Mind huvitab jätkuvalt psühholoogia ja õpin seda täiendavalt edasi.

Huvitun joogast ja tegelen hatha ning ashtanga joogaga juba 6 aastat.

Käin ka tihti seljakotiga reisimas, et oma akusid läbi „wow-efekti“ laadida.

 • Kuupäev: 24-25.04 jätk 8.05.2019
 • Asukoht: Koolitus toimub Tallinnas, Peoleo hotellis, Pärnu mnt 555.
 • Koolitaja: Madis Teesalu

Madis Teesalu
Koolituse MÜÜMISE & LÄBIRÄÄKIMISE MEISTRIKLASS teemad

 • Enda tugevused/nõrkused müüjana.
 • Oma vanemate poolt saadu
 • Enda potensiaali nägemine
 • Peamised vabandused
 • Erinevate inimtüüpide mõistmine
 • Arukas kohandumine
 • Müügis ise „terveks“ jäämine
 • Tark mõtteviis. Negatiivse välja laskmine ja positiivse ammutamine
 • Peamised hirmu- ja ebamugavuse tekitajad
 • Minu kuulamistõkked
 • Õiged kliendid
 • Uue müügi otsimine ja kasvatamine
 • Õiged otsustajad. Otsuse tekkimise mõistmine ning selle mõjutamine
 • Müümine kui protsess. Müügietapid: tark ettevalmistus, huvi tekitamine ja dialoogi otsimine, vastuväited, ühisosa leidmine, lahenduse esitlemine, müügi sulgemine, kliendi „käe hoidmine“. Kus, kas ja kuidas ma panen kliendi kannatama?  Üle müümine.
 • Oma aja tark juhtimine
 • Tegevuste tähtsuse määratlemine ja prioriteetide kaitsmine
 • Fookuse hoidmine. Eesmärgid. Uute müügiideede kultiveerimine
 • Peamised „müügilõksud“. Stressi ja „ei“-dega hakkama saamine
 • Pikk perspektiiv ja areng müüjana
 • Müüja julged küsimused. Kuidas kliendi siseelu tegelikult tundma saada?
 • Kliendile eeloleva koostöö lahtiselgitamine läbi piltliku materjali. Inimesed omandavad läbi erinevate meelte.
 • Erinevad läbirääkimiste strateegiad
 • Läbirääkimiste faasid
 • Poolel teel analüüs
 • Peamised mõjutamishoovad- ja võtted
 • Mõjustamispsühholoogia
 • Hea ettevalmistus
 • Vastaspoole analüüs
 • Minu tegevusplaan.Oma plaanist ja ajast kinni hoidmine
 • Minu paindlikkus
 • Läbi harjutamine
 • Vastaspoole kehakeele lugemine. Enda kehakeele jälgimine
 • Minu piirid
 • Eesmärk A ja eesmärk B
 • Vahekokkulepped
 • Enda reaalsuse loomine
 • Oskused maha laadimiseks
 • Läbipõlemine.

Valikteemadest komplekteeritakse kokku täpne koolituse sisu, mis vastab eelankeedile vastanud osalejate vajadusele!

2,5-päevase koolituse maksumus on 695 eurot + KM, mis sisaldab toitlustust, ruume ja õppematerjale.

Registreeru koolitusele

Registreerimine jõustub arve tasumisel!

Madis Teesalu
Koolituse JUHTIMISE MEISTRIKLASS teemad

 • Kaasaegsed juhtimisteooriad.
 • Endale sobivaima leidmine ja kohandamine.
 • Enda tugevused/nõrkused juhina ja läbirääkijana.
 • Oma vanemate poolt saadu. Enda potentsiaali nägemine.
 • Erinevate inimtüüpide mõistmine.
 • Arukas kohandumine.
 • „Persona“ mängimine. Maskid.
 • Peamised hirmu- ja ebamugavusetekitajad.
 • Projektsioonid.
 • Enesekehtestamine.
 • Oma aja tark juhtimine.
 • Tegevuste tähtsuse määratlemine ja prioriteetide kaitsmine.
 • Uute ideede kultiveerimine.
 • Peamised „juhtimislõksud“.
 • Inimeste motiveerimine.
 • Tagasiside ja tunnustamine.
 • Vastu töötamine.
 • Inimeste suunamine.
 • Oma meeskonna areng ja komplekteerimine.
 • Konfliktide ennetamine ja juhtimine.
 • Erimeelsuste lahendamine ja vastuväited.

Valikteemadest komplekteeritakse kokku täpne koolituse sisu, mis vastab eelankeedile vastanud osalejate vajadusele!

2,5-päevase koolituse maksumus on  750 eurot + km, mis sisaldab toitlustust, ruume ja õppematerjale.

Registreeru koolitusele

Registreerimine jõustub arve tasumisel!

N E K T A R koolitused leiad Madis Teesalu müügi-, juhtimise ja isikliku arengu koolitused, mida iseloomustab kaasaegne teooria ning elukooli parim praktika.

Koolitus MÜÜMISE & LÄBIRÄÄKIMISE MEISTRIKLASS 2+1 päeva

Madis Teesalu

Müük ei pea olema kannatus. Koolitusel vaatame hirmudele ja „kaifitapjatele“ otsa. Jagan hulga häid nippe ja meetodeid nende sulatamiseks. Harjutame, kuidas ise ennast müügis mitte ära kaotada ja jääda normaalseks inimeseks, läbi mille ka tõmbame lähedale häid-normaalseid kliente. Parimate müügialaste tarkuste „võtmed kätte“ 3 päeva. Olen ise elus väga palju müünud, mistõttu tean, millest räägin. Loe lisaks

Koolitus Juhtimise meistriklass 2+1 päeva

Madis Teesalu

Kuidas oma reaalsust juhina ise luua? Tihti jäävad juhid kahe leeri vahele, ühelt poolt omanikud ja teiselt poolt töötajad. Koolituselt saad kinnitust, et teed juba osa asju õigesti, lisaks saad juurde uusi vaatenurki. Iga juht, olgu ta kogenud või roheline, tuleb koolitusklassi oma läbitunnetatud elukogemusega ja selle lahkamine toodab huvitava sünergia. Koolitusel teed kolm päeva iseendaga tööd ja vastutasuks saad oskuse, kuidas juhtida inimesi mänguliselt ja loovalt andes neile inspiratsiooni läbi enda eeskuju. Loe lisaks

Eelpool nimetatud koolitusi saab kohandada ka ettevõttele ning lisaks teen koolitusi järgmistel teemadel:

 • teenindus
 • meeskonnatöö koolitus, vaata täpsemalt SIIT!
 • enesejuhtimine
 • isiklik areng
 • motivatsioon
 • ajajuhtimine
 • põhiväärtuste loomine
 • avalik esinemine/presenteerimisoskus

Teen ka personaalcoachingut ning teraapiat (parem kontakt iseendaga, oma sisemiste ressursside leidmine, suhted lähedastega, rasked valikud elus, lahutus, kellegi kaotus, asjadest lahtilaskmine, stressi, ärevuse ja hirmude maandamine).

Teised minust

„Mõnusalt intensiivne praktikult praktikule läbi viidud juhtimiskoolitus. Väga palju elulisi ja igapäevaseid teemapüstitusi ja näiteid. Madis oskab väga hästi endaga kaasa tõmmata ja panna sind veelgi rohkem enda tegevusi ja juhtimiskäitumist analüüsima.“

Priit Uustulnd Kaamos Kinnisvara tegevjuht/juhatuse liige

„Ainuke koolitaja, keda mina näinud olen, kes suudab kuulatavate tähelepanu endal hoida 100 %. Võimsa energiaga, ja väga hea huumorisoonega. Praktikumid ja kodutööd kindlustavad koolituse kohalejõudmise kõigile. Madis annab klientidele õnge. Oma kala tuleb igal ühel ikka ise välja püüda.“

Martin Viljasaar Hansapost OÜ ostujuht

„Madis Teesalu on viiel viimasel aastal viinud Politsei- ja Piirivalveameti „Juhtide Kooli“ baaskursuse raames läbi koolitusi teemadel „Juhtimise instrumendid ja inimeste juhtimine“ ning „Juhtimispsühholoogia“. Koolitaja teeb oma tööd südamega ja on orienteeritud koolituse sihtgrupi vajadustele. Kindel ja usaldusväärne, peab kinni kokkulepetest. Tagasiside koolitusel osalenud juhtidelt: „Koolitaja professionaalne, oma ala spetsialist, kes valdab hästi teemat. Toob elust reaalseid näiteid ja seob neid oskuslikult koolitusteemaga. Väga hea esineja, kaasahaarava ja ilmeka jutuga.“

Ulvi Piirilaht, Juhtivspetsialist Politsei- ja Piirivalveamet

Minu arvates oled Sa suurepärane grupi ja kogu pika protsessi käivitaja ja ma väga imetlen, kuidas Sa ka grupi seest tuleva info jooksvalt mõnusasti oma koolituse sisse seod. Väga parajas koguses huumorit segatuna igapäeva tõsiasjadega. Pehmed, mitte kellegi suunas otse ja näpuganäitavalt, viited juhtimises ettetulevatele vigadela. Mulle meeldib, kuidas Sa normaliseerid grupist tulnud näiteid ja lisad omalt poolt mingid tarkused sinna juurde. Tõesti mõnusalt suurepärane. Sul on karismat ja Sind on väga hea kuulata.

Kindlasti jäi paljutki veel ütlemata.

Marit Kuusk, koolitusspetsialist Politsei- ja Piirivalveamet

“Lahe esitlus koolitajalt. Müügi kujutamine struktureeritud protsessina, mida saab ja peab õppima, saamaks proffessionaaliks. Müüki saab võtta mänguliselt ja tegevust nautides. Lisaks mõned üllatavad – ergastavad vahetegevused, mis hoidsid mõtte erksana ja andsid tegevuspiltidena ainet järelemõtlemiseks. Tänan, mina nautisin!”

Andres Hummal, Vara Saeveski tegevdirektor

“Innustav, positiivselt meelestatud, avatud, humoorikas, värvika sõnastusega, särasilmne, tasakaalukas.”

Kaili Kullamaa, Nevotex Eesti OÜ müügiassistent